MATA

matabilgi

 

 

1986 yılından bugüne, kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren mata, birçok başarılı projeye imza atmış ödüllü mimar Ahmet ŞEN tarafından kurulmuştur.

Proje yönetim temel fonksiyonu ve ortak paydası üzerine kurulu taahhüt/inşaat ve gayrimenkul projeleri geliştirme faaliyetlerini vermektedir.

Şirketin lokomotifi konumundaki taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim   fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir.

Zamanın paradan değerli olduğu düşüncesiyle taahhüt ettiği bütün işleri zamanında ve planlanan bütçesinde bitirmesi ile ün yapmıştır. Ege ve Akdeniz’ de, güçlü inşaat kadrosuyla, birçok büyük otel inşaatını ve tadilatını çok uygun bütçelerle, çok kısa sürelerde başarıyla gerçekleştirmiştir.

Referansları arasında çeşitli müstakil ev, villa, apartman, konut siteleri, residence inşaatları yapımı, çok yıldızlı otellerden butik otellere kadar otel inşaatları, tadilatları, tatil köyleri, iş merkezleri, plazalar, özel okullar, dershane binaları, açık ve kapalı spor kompleksleri, yüzme havuzları ve fabrika yapıları yer almaktadır.

Konusunda uzman, benzer işleri defalarca yapmış deneyimli ve yetkin kişilerden oluşan güçlü ekibiyle harcanan paranın işverenin değil Türkiye’nin olduğu bilinciyle doğru ve en ekonomik imalatları yapmaktadır.

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru projelerde birlikte çalışmak umuduyla.

 

90532 111 6282
90252 999 1880
mata@mata.com.tr