Sevgili veliler ve öğrenciler,

ata kurs merkezi web sitesine hoş geldiniz.

ata yüksek standartlarda eğitim veren bir kurs merkezidir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir üniversite hazırlık kursu olarak hem MEB müfredatının tüm gerekliliklerini, hem de öğrencilere farklı eğitim programları uygulayarak, öğrencilerinin üniversite hayallerine kavuşma olanağına sahip özel bir kurstur.

Kurulduğu yıldan bu yana kaliteli ve sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen kadrosu, öğrencilerine farklı akademik, ve sosyal imkanlar sunan eksiksiz binası, donanımlı öğretmenleriyle Muğla’nın öne çıkan kurslarından biri olduğunu gururla belirtmek isteriz.

Öğrencilerimizin yüksek akademik standartları yakalamasını çok önemli buluyoruz. Çocuklarımız teknolojik ve bilimsel olarak gelişmiş bir dünyada büyürken, bu dünyada başarılı olabilmek için fen, matematik, teknoloji alanlarında başarılı olmaları önemlidir. Bu alanlarda başarılı olmak öğrencilerimize günlük hayatlarında doğru karar alma becerilerini de kazandırıyor. Öğrencilerimiz, ata kurs’ taki eğitimleri boyunca bu alanlarda ve becerilerde kendilerini geliştirmek için birçok fırsat bulacaklardır.

Öğrencilerimiz kursumuzda deneyimli öğretmenlerden eğitim alma, çok zengin dijital veri tabanı, kitap, web sitesine ulaşma ve eğitim alma şansı elde etmektedir.

Öğrencilerimizin başarıları bizi her geçen gün artarak gururlandırıyor.

Biz ata kurs öğretmenleri ve tüm çalışanları olarak öğrencilerimize,velilerimize verimli, başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyoruz. Web sayfamızı incelemenizi, tüm soru ve önerileriniz için bize    ata@atakurs.com  mail, 0532116282 ve 02529991880 telefonlar ile ulaşmanızı rica ediyoruz.

 

Atatürk Bulvarı Avenue AVM No: 25 / 4-5-6 Bodrum / MUĞLA     

 

90532 111 6282
90252 999 1880
90530 119 4182
mataegitim.com
mata@mataegitim.com
Öğrenci Bilgi Sistemi
Video Ders Anlatımı
Soru Bankası Proğramı İndir iphone-ipad
iphone-ipad
Ders Anlatımı Proğramı İndir iphone-ipad
Soru Bankası Proğramı İndir samsung

 

 

Ders Anlatımı Proğramı İndir samsung
ÖĞRENCİ BİLGİLENDİRME REHBERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Helikopter Aileler
Çocuklar Arası Mobbing
İyi Çocuk Yetiştirmek
Teknoloji Ve Çocuklar
 
 
 
 
 
YASAL UYARI:  SİTEDE YER ALAN YAZILAR VE GÖRSELLER 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA YASASINCA PROJE MÜELLİFİ MATA YATIRIM AŞ VE MATA KONSEPT İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. ÜRÜNÜDÜR. MÜELLİFLERİN İZNİ OLMAKSIZIN KULLANILAMAZ, ÇOĞALTILAMAZ.